This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Gladiator

Gladiator

Generał, który stał się niewolnikiem. Niewolnik, który stał się gladiatorem. Gladiator, który przeciwstawił się imperium. May. 01, 2000 155 Min.
Twoja ocena 0
10 1 vote

Video trailer

Director

Ridley Scott
Director

Obsada

Opis fabuły


Generał Maximus, jeden z najwybitniejszych dowódców w rzymskiej armii, dowiaduje się, że umierający cesarz Marek Aureliusz chce uczynić go swoim następcą na tronie. Nie podoba się to prawowitemu dziedzicowi, Kommodusowi, który postanawia pozbyć się rywala i skazuje go na karę śmierci wraz z cała rodziną. Maximusowi cudem udaje się uciec. Trafia do niewoli, gdzie zostaje wyszkolony na gladiatora. Z walki na walkę zyskuje coraz większą popularność, a na jego występy zaczyna przychodzi coraz więcej ludzi. Maximus jako gladiator wraca do Rzymu, by pomścić zamordowanie swoich bliskich, ale wie, że jedyną potęgą większą od władzy cesarza jest wola ludu i dlatego, by dokonać zemsty, musi stać się największym bohaterem Imperium.


 

 

TRAILER

 

Gladiator
Gladiator
Gladiator
Orginalny tytuł Gladiator
Ocena TMDb 8 ocena

Podobne tytuły

Kung Fu Panda
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
Bogowie
Pierwszy Człowiek
Pitbull
Transporter: Nowa moc
Inhumans: The First Chapter
Pokémon: Detektyw Pikachu
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
Ant-Man i Osa (cały film)
Kapitan Marvel
Pitbull. Ostatni pies

Dodaj Komentarz

Imię *
Twoja wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres e-mail nie będzie widoczny
Adres strony

6 + 3 =